Gå til innhold

hvor ofte leker man med baby.


Anbefalte innlegg

Skrevet

har en baby på 7mnd.

Her i huset leker vi konstant med henne.

Vi er i grunn litt sliten av å stå på pinne konstant med henne.

Er det greit å la baby leke alene en liten stund uten at vi får

dårlig samvittighet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Selvfølgelig, de har godt av å være litt for seg selv de også:)

En dag skal de jo bli skikkelig selvstendige, hvorfor ikke begynne å lære de det nå?:) Leker jo litt med dem, men trenger ikke å gjøre det hele dagen.

Gjest Tutt1-2-3!
Skrevet

det hørtes slitsomt ut! -og som å gjøre seg selv en bjørnetjeneste...

 

Jeg pleier å leke/kose med min baby (3 mndr) litt i senga før vi står opp, og ellers ved stort sett hvert stell. Bruker gjerne opptil en halvtime på badet, og tuller, ser i speilet trener på mageleie osv. Utenom stell og soving, ligger hun mye under babygymen sin og spreller, og sitter litt i vippestol og "er med meg" (feks når jeg lager mat).

 

Slik var det med mine to gutter også, men nr. 2 krevde nok litt mer oppmerksomhet enn de to andre.. Han hadde lett for å sutre etter noen få minutter i "ensomhet", men det var ikke sånn at jeg lekte mer med han likevel ettersom jeg kan huske!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...