Gå til innhold

tannblekingspenn, noen som har prøvd?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke prøvd den, men diskuterte faktisk tannbleking med tannlegen min i går:) Og han sa at han hadde sett så mange skader av sånn gjør-det-selv typer at han ble helt oppgitt. I.flg han (som selvsagt også har en profitt-rolle i dette) er det nærmest umulig å få et jevnt resultat og mange endte opp med å se ut som de hadde blanco på tennene. Og det er en dryg og dyr affære å få ordnet.

 

Så jeg bestilte tannskinner hos han, og skal gjøre det hjemme med en blanding han har lagd til meg.

Skrevet

Merklig nok om det stemmer det som du sier 17.45 blir denne tannblekingspennen solgt hos tannpleiere + private tanlegesalonger i England osv:)

Skrevet

Men så er det det at alle skal ikkje ta tannblekning. Spørs kva emaljen er ?

Skrevet

Ja, jeg er ingen fagmann, men bare refererer hva fagmannen sa.

 

Var bare et forsøk på å være behjelpelig, egentlig så blåser jeg en lang marsj i hvordan tennene dine ser ut:)

Skrevet

Må barre spørre kva tannblekninge gjør for å fine kvite tenner ?

Skrevet

Jeg har brukt den, veldig bra:)

Skrevet

den legger kunstig hvit farge på tennene dine, uttenpå det gule.. andre fjerner det gule med kraftige kjemikalier (det er dette som også ødeliegger emaljen)

 

tannlegeblekebehandlinger med stråling mener jeg fjerner gulfargen med et spesiellt lys, om en kan sammenligne det med solbleking av husmaling får en litt samme effekten.. tror lysbehandlingen er den mest skånsomme, selv om de i tillegg bruker kjemikalier til å fjerne kaffi/røykeflekker osv..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...