Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #1 Skrevet 19. august 2011 http://modeldaystudio.blogg.no/1313755122_gratis_sminke_p_elvef.html Elvefestivalen har startet, koselig med barnesminke:-)
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #2 Skrevet 19. august 2011 Så bra! Synes ikke jeg finner riktig foundation til 4 åringen, så nå bruker hun en som er litt lys, men det går jo greit siden hun er brun nå, men det er ikke lenge til hun blir bleik igjen, og da trenger vi en mørkere... Gleder meg til dette! Tusen takk for tips!
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #3 Skrevet 19. august 2011 Hehe, det er jo barnesminke som i barnesminke. Altså løver og sommerfugler og den slags;-)
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #4 Skrevet 19. august 2011 What? Det gidder jeg ihvertfall ikke. Måte på tull! Trodde dette var seriøse mennesker jeg! Nei, ellers takk!
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #5 Skrevet 19. august 2011 Men sminken er jo ikke til deg, uten til barna. Du skal få slippe å gå rundt som en tiger ikveld;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå