Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #1 Skrevet 19. august 2011 Trenger noe nytt i sminkeveska min, er ikke så flink med sminke osv og skal på stor fest neste uke:) Noen som kan foreslå en fin nettbutikk hvor jeg får kjøpt gode sminker?
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #2 Skrevet 19. august 2011 Jeg handler på strawberrynet.com feelunique.com ebay.com Men skal du ha varene innen en uke bør du kanskje gå i en butikk, og det samme gjelder om du ikke er så flink. Da er det jo greit å få hjelp til finne noe som passer til deg. Når du så har funnet noe du trives med kan du se om de har samme produkter billigere på disse nettbuikkene.
Anonym bruker Skrevet 19. august 2011 #3 Skrevet 19. august 2011 www.britique.com De har live kundeservice så du kan chatte direkte med dem om du lurer på ang sminker osv.. Kjempebra side:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå