Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #1 Skrevet 13. august 2011 og derfor henner det jeg har litt slurve feil. Ser da feilen dokker opp, men gidder ikke orne det. Di som klager bør iallfall vite at det er derfor, og ikke fordet at ikke vet bedre. Når jeg sitter på stua mi og vil hugge meg om kvelden orker jeg ikke henge meg opp i skrive feil men heller få fram budskape jeg vil spre. Jeg får helt ondt i hode av alle som maser om skrive feil i stede for å bry seg med å forstå sitvasjonene folk vil dele med oss. Jeg har hvert oss mange som er værre enn meg.
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #2 Skrevet 13. august 2011 Poenget er at dere for bry dere om dere selv først, i stedet får dritt slenging til andre.
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #3 Skrevet 13. august 2011 Detta sjønte jeg lite a. Hiver inn honklet og tar meg en dysj.
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #4 Skrevet 13. august 2011 Hvorfor ikke bare begynne å legge vekt på å skrive rett. For med alt det arbeidet du nå har lagt ned i å skrive feil, så kunne du lett omprioritert arbeidslysten din
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #5 Skrevet 13. august 2011 åg jæi venter på at pitsaen min skal bli færdi
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #6 Skrevet 13. august 2011 Jeg er helt motsatt av deg. Jeg er glad i skrivepolitiet på disse sidene og jeg har plukket opp en og annen skriveregel. Jeg har lyst til å skrive mest mulig riktig så dersom dere ser jeg skiver feil så tar jeg imot tilbakemeldinger med glede. Jeg ser lett forskjell på tastefeil og skrivefeil, og jeg regner med at skrivepolitiet gjør det samme. Dersom jeg skriver "blri" i stedet for "blir" så trenger jeg ikke bli rettet på, med mindre dere har veldig lyst:)
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #8 Skrevet 13. august 2011 Hm, hvor skal du hugge deg? Ærlig talt, om du virkelig er så lat, skjønner jeg ikke hvorfor du i det hele tatt gidder å begynne på et innlegg. Det krever masse energi det. Å lese et innlegg med så masse skrivefeil som du har, krever masse energi fra oss andre. Vi må faktisk analysere det du skriver. Da er det bedre å kritisere deg for skrivefeil
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #9 Skrevet 13. august 2011 Ååååå. pittsa er digg. De vill jeg åsså ha!
Anonym bruker Skrevet 13. august 2011 #10 Skrevet 13. august 2011 Annalysere det jeg skriver sier du? Hvorfor det? Jeg husket vi annalysterte tekster i norsken ala objekt, verb osv. Ser ikke poenget med å gjøre det, ikke rart det tar mye enerski.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå