GuttenMin09 ♥ Jentebaby i 2012 Skrevet 12. august 2011 #1 Skrevet 12. august 2011 Om natta når eg vakner for å gå på do er nedre del av magen veldig hard , eg går å tisser å så er den harde magen borte igjen. Hadde det likt med første mann, men da skjedde ikke det før i uke 15 ca. Det har vært slik i ca en uke nå. Flere som har det slik? ) Er 9+3 så syns det var litt tilikt?
Småting Skrevet 12. august 2011 #2 Skrevet 12. august 2011 Blæren er jo ganske hard når den er full - og den blir jo litt dyttet opp av livmoren - passer jo godt med at det er borte når du har tisset?
GuttenMin09 ♥ Jentebaby i 2012 Skrevet 12. august 2011 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2011 hmm ja kansje, men livmora ligger jo oppforbi blæra?? å blæra holder seg ikke rett under navlen:p rekner med at det er livmora, syns bare det var litt tidlig..
to herlige karer + baby 7.3.12 Skrevet 12. august 2011 #4 Skrevet 12. august 2011 Jeg er 10+5 og har ikke problemer med å kjenne toppen av livmora. kjenner den noen cm over skambeinet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå