Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

.. og der var det en liten gutt! Best av alt var at alt så ut til å være som det skulle. Ble satt fram fem dager, er da 19 uker i dag og har termin 4. januar. Morkaka lå foran så da kan det vel enda ta litt tid før jeg kjenner noe. Veldig stas!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så masse med en gutt! Jeg skal på ul på torsdag og gleder meg veldig. Jeg er 21 uker i dag, så nå skal det bli godt å endelig se krapylet! Pga ferie osv ble det ul litt seinere enn vanlig på meg, så jeg har måttet smøre meg med ekstra tålmodighet!

Skrevet

jeg også var på ultralyd i dag, var 90% sikker på at det var en gutt, så da får jeg vel gå ut i fra det!! har termin 8 januar fremdeles.morkaka mi ligger også foran, er derfor jeg ikke kjenner no særlig liv nei.

syns det var veldig beroligende med denne undersøkelsen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...