Anonym bruker Skrevet 8. august 2011 #1 Skrevet 8. august 2011 Noen som bor der? Hvordan er det? Vi vurderer å flytte dit i løpet av høsten, da vi venter baby i desember:) Kjenner ingen der, å lurer derfor på hva byen har å tilby av forskjellige slag.... Kjøpesenter og butikker, busser og tog (jeg har ikke lappen,så er avhenging av det), kafeer,utesteder? Helsestasjon,babysvømming, å i det hele tatt egentlig?
Anonym bruker Skrevet 8. august 2011 #2 Skrevet 8. august 2011 Er ikke lokalkjent, men det er et eldorado om du er interessert i uteliv - og da snakker jeg ikke om utesteder - flotte turmuligheter, elv osv.
Anonym bruker Skrevet 8. august 2011 #4 Skrevet 8. august 2011 vi bor like utenfor hønefoss. Det er en veldig liten by, men de har jo det nødvendigste. Kuben kjøpesenter (http://www.kubensenter.no/). Info om buss finner du her (http://nettbuss.no/ekspressbuss/timekspressen?gclid=CO3uwq-qv6oCFQJBzQodpkfx5Q). Det er helsestasjon i Hønefoss, men jeg kjenner ikke noe til den da vi tilhører en annen helsestasjon. Utelivet i Hønefoss kjenner jeg lite til dessverre, vi reiser som regel til Oslo når vi går ut. Men det finnes jo både utesteder, cafeer og spisesteder i byen. Sier meg enig med hun over at det er utrolig mye fine turområder for den som liker slikt!
Anonym bruker Skrevet 10. august 2011 #5 Skrevet 10. august 2011 Takk for svar Bor i nærheten selv nå, på hadeland,er ikke derfra da, men jeg vil til et sted som har litt mer å tilby,siden vi venter barn å sånn. Høres jo ut som et fint sted å bo, satser på å flytte dit før desember ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå