Gå til innhold

Tror dere på dette?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kom over en som skrev hva det værste en mann hadde gjort mot en..

 

"*Da jeg var ganske liten skulle faktisk faren min prøve å tenne på rommet jeg lå i, kastet sneipen i sengekanten og lot meg ligge å grine i røykluften.. Han kastet også ting inn vinduet mitt og kastet meg ut midt på vinteren.. helt naken..

 

*Ble tvingt til å suge en mann da jeg var 8.

 

*Senere i tenåra, ble jeg seksuelt misbrukt igjen, dette av en jeg gikk i klasse med... Var så ille at han ble utvisst fra skolen, samt jeg fikk drosje til og fra skolen..

 

Det som er merklig nå idag, er at jeg faktisk ikke finner det ubehagelig å bli straffet med slag/vold.. Er også avhengig av sex, der jeg ikke eier styring... Er vel det man kan kalle syk av barndommen.. "

 

Syns det var litt mye jeg! men vet ikke hva jeg skal tro...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det var ganske mange grusomme skjebner i den tråden. Hvorfor syns du dette er ubegripelig eller verre enn andre svar?

Skrevet

hvorfor bry seg om det? So what om det er sant eller ei? Så lenge du ikke kjenner vedkommende er det vel same shit...?

Skrevet

Syns ikke det var verre enn andre.. Tok bare den jeg sist så..

Reagerte litt også på den "syk av barndommen" På slutten der...

 

 

Skrevet

Hvorfor skulle man ikke tro på det? Det er mange gale folk uti verden. Og jeg arbeider på et sted hvor man er nødt til å hjelpe de stakkarene som har blitt utsatt for tilsvarende.

Skrevet

Respektløst av deg, Hi.

Du stiller spørsmålstegn ved noen menneskers skjebne.

 

Jeg har lest tråden, og det er mange triste historier. Folk har delt dem med deg og meg. Så dette syns jeg var dårlig gjort av deg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...