Gå til innhold

tjukk ulldress til jenta mi på 3,5år????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei .

Noen som hvet hvor jeg får kjøpt en litt tjukk ulldress til vintern. ??? janus sin synes jeg er litt tynn..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi bruker nøstebarn`s ullfleecedress. Den er utrolig god! Og er hun for stor for heldressen deres, så har de bukse + jakke i samme ullfleece.

Skrevet

vi har nettopp kjøpt Janus sin, synes ikke den er tynn men gutten min er veldig varm av seg da. Nøstebarn sin er helt sikkert fin og tykk

Skrevet

Det er mange ulldresser på markedet. For en på 3 og et halvt (min største er det nå snart) ville jeg valgt todelt.

Nøstebarn har flotte ribbestrikkede bukser med genser eller jakker som matcher, pluss ullfleece. Dyrt, men utrolig fine. Vi har hatt ribbedressen til gutten vår og kjøpt et nytt sett nå til høsten.

Joha har hele dresser i tjukk ullfleece som jeg har hatt til den minste, utrolig fin den også. Usikker hvor høyt den går i str, men hvertfall til str 100 cm. Den koster litt under 500 kr.

Ellers har Reflex og reima ulldresser.

Har også sett reklame for at Pierre obert skulle begynne med ulldresser i ribbestrikk (to delt)

Sparkjøp har også hele dresser i ullfleece til 250 el 300 kr.

Så nå har du litt å undersøke.

Skrevet

Ellers vil jeg si at de todelte fra Janus er flotte (prinsesseull). De har vi hatt flere farger av, og de er varme nok med ullundertøy under.

Skrevet

Hmmm- å huske merker - refleksbutikkene selger en god myk tykk en så vidt jeg kan huske.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...