Anonym bruker Skrevet 5. august 2011 #1 Skrevet 5. august 2011 Jeg har ikke faste sykluser og sjelden eggløsning. Har derfor gått på pergo nå i en periode. Har testet positiv med 2 stk billigtester (sterke streker med morgenurin) Er jeg helt sikkert gravid eller bør jeg dobbeltsjekke med en ClearBlue test?
Anonym bruker Skrevet 5. august 2011 #2 Skrevet 5. august 2011 Har du fått 2 positive test, så vil jeg ha kontaktet legen. Da regner jeg med at du er gravid, men jeg testet selv 4-5 ganger for å være 100% sikker.
Sussa85 - snart 2? Skrevet 5. august 2011 #3 Skrevet 5. august 2011 Du er nok gravid=) Gratulere! =) Og vil du være enda mer sikker så tar du en digital test.. da lyser det gravid mot deg og du er ihvertfall ikke i tvil! =) Men tror ikke testene du har tatt lyver=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå