Anonym bruker Skrevet 4. august 2011 #1 Skrevet 4. august 2011 Min dag har til nå bestått i å trøkke i meg søppelmat, sett på TV, tatt meg av babyen selvfølgelig og DIB... Ute er det nyyyyydelig trillevær, burde egentlig tatt på meg shorts og joggesko og gått på butikken og handlet inn til en sunn middag, men laget bare grøt i dag siden jeg ikke gidder ut.. Jeeeez....jeg må få meg et liv! (Har sovet lite i natt da siden lillegutt har vært mye våken...og det var skikkelig ekkelt klamt på gjesterommet der jeg sover med babyen for tiden... )
Anonym bruker Skrevet 4. august 2011 #2 Skrevet 4. august 2011 Fremdeles tid til å komme seg ut!!! :-) Sikker på at du vil føle deg bedre om du tar en tur ut. Bestem deg for bare en kort tur, så ser du hva du gjør når du er kommet ut! God tur.... )
Anonym bruker Skrevet 4. august 2011 #3 Skrevet 4. august 2011 Det er vel lov å ha sånne dager også håper jeg, uten blir sett på som dårlig mor? Kos deg med dagen din og babyen. Nyt så lenger det varer. Det som ikke kan gjøres i dag, kan man gjøre i morgen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå