Gå til innhold

hva spiser dere når dere er på stranda hele dagen ?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har med kjølebag. Der har vi drikke for hele dagen og så har vi med pålegg, rundstykker, knekkebrød og kanskje litt snacks. Skal vi være der i middagstiden så har vi med minigrill og grillmat.

Skrevet

Vi har brukt å dra etter frokost. Så da har jeg smurt brødskiver el med pålegg, og pakka de i alufolie. Da kan de enten varmes på grill, eller spises kalde. Det blir lunsjmaten.

 

Blir vi til middagstid, blir det grill og enkel grillmat. Har med kjølebag med drikke, frukt og litt kjeks. En sikker slager er Cherrios frokostblanding tørt i små bokser, ungene snackser dette uten å blande med melk.

Skrevet

Jeg har bakt noen ostehorn som jeg har pleid å tatt med meg. Så har jeg av og til med rundstykker og bananer. Vannmelon, kjeks og salt chips er også gode slagere! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...