Gå til innhold

Hva er dette for noe?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den siste tiden har jeg lagt merke til noe rart når jeg skal mate minsten. Når han åpner munnen sin så kommer det en stråle med spytt ut? Hva i alle dager er dette for noe, og er det normalt?? Strålen er kjempe tynn så man ser den ikke så godt, men den kan treffe meg når jeg sitter foran han og jeg kjenner jeg blir våt. Når jeg sier stråle så mener jeg sånn stråle som det blir fra f.eks. en vannpistol, bare mye tynnere og ikke så lett å se.. Dårlig eksempel, men håper dere skjønner..

 

Er det noen som vet hva dette kan være?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Overaktiv spyttkjertel, kanskje?

Skrevet

Det er bare spytt. Han er sulten og gleder seg til mat, og da settes produksjonen i gang før maten når munnen:)

Skrevet

Ja, kanskje.. Men da burde han vel hatt masse spytt hele tiden da. Dette her er det jo trykk på, akkurat som når man setter på dusjen.

 

Hi

Skrevet

Tror det der er helt vanlig, og det kommer når man er sulten og ser noe/lukter noe man har lyst på:)

 

Det betyr ikke at man har masse spytt hele tiden, men at munnen forbereder seg før man skal spise.

Skrevet

Ok :) Syns bare det var litt rart med det trykket.. Og han har ikke noe mer spytt enn hva som er vanlig. Men er sikkert noe helt ufarlig ;)

 

Takk for svar :)

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...