Gå til innhold

kjenner ikke babyen i dag......


Anbefalte innlegg

Skrevet

uff jeg hater og bli bekymra for alt:(

er 19+1 og har kjent baby hver dag i ett par uker. noen dager lite, andre dager mye. i dag virker det liksom helt tomt i magen. fant hjertet på ett sekund med babywatcheren. (måtte finne den frem i dag:( )

 

leste et sted her nå at om man har kjent litt hver dag i ett par uker nå så skal man kjenne litt hver dag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Babyen kan ha snudd litt på seg og bevege seg slik at du ikke kjenner det. Jeg var til sjekk på sykehuset for et par uker siden da jeg ikke hadde kjennt liv på over 30 timer. Babyen var aktiv den, men lå på ryggen og sparket innover slik at jeg ikke kunne kjenne det. Gikk et par dager så kjennte jeg at hun igjen var aktiv i maven.

 

Du kan prøve å drikke litt kald juice eller saft med sukker, dytte litt på maven og se om du får respons... Ellers så ringer du føden og hører med de... men om du kjennte liv i går ville jeg ikek vært bekymret enda.

Skrevet

har kjent ett par dult nå også er det stille.

men hjertet slår jo så er jo liv laga der inne:)

Skrevet

Babyen er jo enda veldig liten, så da ligger den nok bare i en possisjon som gjør at du ikke kjenner så mye :) Og som du sier så har du jo hørt hjertelyden og det er jo godt :)

Skrevet

ja:)

6 dager til ultralyd og som jeg gruer meg.. men vet jo at baby lever så krysser alt for at alt er bra:) 3 uker siden sist ul og alt var i skjønneste orden:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...