Anonym bruker Skrevet 24. juli 2011 #1 Skrevet 24. juli 2011 Jeg skal på svangerskapskontroll i morgen litt utpå dagen. Hvordan gjør jeg det med urinprøven? Må den taes med morgenurin, eller kan jeg bruke urin fra senere på dagen?
Anonym bruker Skrevet 24. juli 2011 #2 Skrevet 24. juli 2011 du må ha med deg morgenurin..glemmer du deg bort og kommer med urin fra senere på dagen så må du infomere JM/lege om dette.
Anonym bruker Skrevet 24. juli 2011 #3 Skrevet 24. juli 2011 Fikk beskjed om at det måtte være morgenurin og at om jeg hadde time sent på dag kunne den stå kaldt. Altså i kjøleskap. Jeg tok begeret i en brødpose, knyttet godt igjen og satte den i kjøleskapet de gangene jeg hadde time sent på dagen. Gikk fint det, selv om det ikke er særlig deilig å ha urin stående i kjøleskap. (Derfor pose;))
Anonym bruker Skrevet 24. juli 2011 #4 Skrevet 24. juli 2011 Takk. Da får jeg sette den i kjøleskapet til timen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå