Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #1 Skrevet 22. juli 2011 Jeg kan vell ikke bare reise å gi blod når jeg aldri har gjort dette før? (er altså ikke blodgiver fra før). Hvem kontakter man for å bli det?
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #4 Skrevet 22. juli 2011 Du melder deg på giblod.no. Du rekker nok ikke bidra i denne katastrofen, men vi trenger flere blodgivere generelt, for å dekke opp for naturlig avgang, graviditeter, sykdom og andre grunner til å ikke kunne gi blod blant de vi allerede har! Oppfordrer alle som kan til å melde seg!!
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #5 Skrevet 22. juli 2011 Nei jeg regnet ikke med at jeg får gitt i forbindelse med dette. Men dette fikk meg definitivt til å få fingeren ut av rumpa å begynne å gi blod. Har tenkt på det lenge nemlig..
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #7 Skrevet 22. juli 2011 Jeg vil gjerne, men er singel med skiftende "hell" med menn, og av utenlandsk opprinnelse. Så mitt blod er ikke veldig ettertraktet :S
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #9 Skrevet 22. juli 2011 hvorfor er ikke fitt blod ettertraktet? hva har blodet dit med opprinnelse og dårlig hell med menn å gjøre? skjønte ikke den.. hi
Anonym bruker Skrevet 22. juli 2011 #10 Skrevet 22. juli 2011 Tror hun mener at du må være født i europa eller nord-amerika, og kan ikke ha hatt ny sexpartner siste 6 mndr før blodgiving (da det tar tid før en HIV-infeksjon vises i blodet)..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå