Gå til innhold

han sier jeg burde slanke meg....er 66 kilo.


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg burde nok det da, føler meg aldeles ikke tykk, men kunne godt ha fjernet et par cm fra lår og mage kanskje....

 

noen tips?:S

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tips til hva? Trenger du slanke deg? Vil du? Er du motivert? Hva kan du om slanking og kosthold fra før?

Skrevet

tips hva jeg burde spise/ikke spise?

Skrevet

Hvor høy er du da? Det er jo en viktig faktor...

 

Dessuten synes jeg at eneste grunnen til å slanke seg at enten du og/eller medisinsk personell synes du burde kvitte deg med noen kilo. Ikke at "han" sier det!

Skrevet

66 kilo kan være mye dersom du er veldig lav...

Skrevet

jeg er 166 og ti kilo tyngre enn deg. jeg er ikke feit! Tror du kan ta det med ro..

Skrevet

du kan ikke være ille feit nei, er selv 167 og veier 64.

Skrevet

synes du skal kvitte deg med 65-90? kg jeg. Mannen din!

Skrevet

For en frekkas!

 

Hvis du skal slanke deg, skal det vel være for din egen del og ikke fordi det er noe mannen "krever".

 

Hvis du selv vil, så se litt over kostholdet ditt og hvor mye du beveger deg. Regnestykket er ganske enkelt, du må forbrenne mer enn du tar inn. Spiser du mye søtt og snop kan det være nok å kutte dette ut for å miste noen cm her og der. Ellers spis sunnere, og beveg deg mer.

Skrevet

Jeg er 61 kg og 175 cm, og er feit. Det er forskjell på folk.

Skrevet

signerer 22.25!

Er mannen din så perfekt da? Vekten din er forøvrig perfekt i forhold til høyden din. Jeg veier 20 kg mer - og er 10 cm lavere :P

Skrevet

Dersom du føler for det skal du gå ned noen kg, men ikke dersom det kun er for mannen din sin del.

 

Jeg var 65 kg for et år siden og følte meg ikke helt vel (168 cm høy). Begynte å trene regelmessig ca tre ganger pr uke, løper 3-5 km på tredemølla og avslutter med styrketrening. Gjorde ingen store forandringer mht kosthold, men forsøker å spise sunt og unngår for mye søtsaker.

 

I løpet av et år har jeg gått ned 5 kg og en klesstørrelse. Og er mye strammere i kroppen. I tillegg er jeg blitt avhengig av trening - og det er en herlig følelse!

 

Jeg tror at nøkkelen til mine resultater ligger i at jeg ikke tenkte for mye på kg underveis - og lot treningen først og fremst bli en god vane.

 

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...