La vita è bella <3 Skrevet 7. juli 2011 #1 Skrevet 7. juli 2011 Vi er invitert i dåp og jeg aaner ikke hva vi skal finne på. Kun vært i en dåp før og da var jeg fadder og kjøpte en litt finere gave. Nå er det tremenningen til mannen min som skal døpes (faren hans har en ung kusine:), og det er ganske mange som er invitert, blir sikkert en 60 folk... Vil gjerne kjøpe noe spesielt, som en spesiell leke etc fra en av de ørtåførti nettbutikker som finnes... Håper jeg kan få noen gode tips! Hvor mye skal vi bruke på en sånn gave??
La vita è bella <3 Skrevet 7. juli 2011 Forfatter #2 Skrevet 7. juli 2011 Går noen av disse an?? http://smartbaby.no/group.asp?group=1 Og hvor mye penger skal vi bruke på denne ungen?
♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 8. juli 2011 #3 Skrevet 8. juli 2011 Min "standard" dåpsgave til de jeg ikke er fadder på, er den minste Bergans sekken. Koster rundt 300 kroner tror jeg. Har blitt veldig godt mottatt, og ingen andre har kommet med likedan gave ;o)
Gjest Kira 1+1 underveis ♥ Skrevet 8. juli 2011 #4 Skrevet 8. juli 2011 Jeg kjøper også alltid det samme som Trollemor ♂ 06+sept.pie, så fremt jeg ikke er fadder. Her har den også alltid blitt veldig godt mottatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå