Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #1 Skrevet 7. juli 2011 Jeg er på ferie, men har beskjed om at det er funnet tyske kakerlakker! Æsj, æsj, æsj! Helt grusomt, ser for meg at jeg hat\r en voldsom vaskejobb foran meg når skadedyrsfolkene er ferdige..... Men er det noen som vet hva jeg må gjøre ift til det, hva må vaskes? Alt av mat skal selvfølgelig kastes, alt i kjøkkenskapene, og hele badet skal vaskes, men hva med klær, tepper, sofa (må den renses) osv? Og burde man ikke få vaskehjelp, rens o.l dekket av innbo forsikringen?
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #2 Skrevet 7. juli 2011 Tyske kakkerlakker er meget disiplinerte. Du sier bare "høyre om, fremad marsj", så er du kvitt dem.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #4 Skrevet 7. juli 2011 Haha... Det var litt morsomt, men seriøst... Noen som har hatt disse utyskene hjemme hos seg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå