Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #1 Skrevet 7. juli 2011 jeg blir 25 i år. Er nesten 29 år når jeg blir ferdig.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #2 Skrevet 7. juli 2011 nei hvorfor i alle dager skal du være det?? jeg har 3 år igjen, av 6, er 30 når jeg er ferdig
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #3 Skrevet 7. juli 2011 Neisj.. var 29 før jeg endelig ble ferdig med utdanningen min jeg også Begynte da jeg var 18, men surra litt rundt og hadde meg noen friår i midten;) Helt normalt det.
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #4 Skrevet 7. juli 2011 Nei, du er da overhode ikke for gammel! Etter min mening er det ikke noe som heter for gammel! Det er det som er så flott med at vi bor i norge. Her har vi friheten til å ta den utdannelsen vi måtte ænske når vi måtte ønske det :-) LYKKE TIL!
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #5 Skrevet 7. juli 2011 Hehe nei!! Man blir jo overhodet ikke noensinne for gammel til å få seg en utdannelse eller lære mer Jeg er forresten straks 29 og har 1 år igjen jeg må jo være utdatert og eldgammel jeg da
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #6 Skrevet 7. juli 2011 Nei. Jeg var 29 da jeg begynte, 32 da jeg var ferdig bachelor. Horfor tror du man er for gammel når man er i 20 årene?? Kjenner flere som har utdannet seg i 40 årene også jeg. Hadde ei i klassen min som ble 50 år siste året. Aldri for sent!!
Anonym bruker Skrevet 7. juli 2011 #7 Skrevet 7. juli 2011 Eldste i klassen min da jeg studerte var over 50 da hun hadde fullført.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå