Gå til innhold

Snusken i magen går AMOKK! 14 dager til termin!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han spinner rundt som en gaaal! Føtter stikker ut over alt og det er total sambafest inni her! Noen som har det på samme måte?! Håper han turner så mye at han faller ut snart, for nå må han gjerne komme! :D

 

Kanskje noen av dere som allerede har født opplevde en økning i bevegelse like før fødsel?!?! (Lov å håpe...)

 

<3

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stupid data... innlegget kom to ganger jo... :(

Skrevet

Snuppa i magen her var på samme måte. Tok helt av i magen.. Helt til i dag.. Da ble det en bråstopp to dager før termin. Akkurat kommet hjem fra registrering og ultralyd på sykehuset som kunne bekrefte at alt var i sin skjønneste orden :)

 

Men så på skjermen ( og følte!) at jeg hadde enorme og jevnlige kynnere hele veien.. Så ser vel kanskje ut til at de roer seg rett før de skal ut? Vet sannelig ikke, men de mente hvertfall at kynnerene kunne føre til litt mindre aktivitet.. Men kansje livet i magen tar seg oppigjen :) Er over ni år siden forrige fødsel.. Så har igrunnen glemt litt åssen det hele startet..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...