Ønskebaby08*12 Skrevet 30. juni 2011 #1 Skrevet 30. juni 2011 Måtte krype til korset og bestille en tidlig UL likevel, hadde tenkt at jeg ikke skulle gjøre det, siden kvalme, oppkast og ømme pupper kom sigende. Hadde veldig lyst tidligere da jeg ikke hadde noen symptomer. Men, i går kom en bølge av bekymringer over meg, så da bestilte jeg likegodt. Har ingen verdens grunn til å være bekymret, sånn rent fysisk, jeg har ikke hatt noen blødninger, eller farget utflod. Symptomer som det holder, og jeg kjenner jo at det skjer noe i magen. Ikke har jeg vært gjennom SA/MA, og har født et velskapt barn, så egentlig er det jo bare tull. Jeg innser jo det. Men, så er det den snikende bekymringen som kommer i tide og utide, og alt man leser på slike gravid-sider, selv om jeg prøver å holde meg borte fra slike tråder, så hender det jo at jeg dumper borti de. Ihvertfall, om noen timer skal jeg på ultralyd og jeg gru-gleder meg vannvittig.
tutti_87 Skrevet 30. juni 2011 #2 Skrevet 30. juni 2011 Lykke til =) Hold oss oppdatert da =) Koster det noe å ta en tidlig UL?
mozarella1987 Skrevet 30. juni 2011 #3 Skrevet 30. juni 2011 Skjønner hva du føler...var selv på tidlig UL igår og hadde samme følelser. Alle bekymringer var over da jeg så det lille hjertet som slo veldig fort. Ønsker deg masse lykke til, gled deg til første møte med din baby
02,05 og 12, haaper vi:) Skrevet 30. juni 2011 #4 Skrevet 30. juni 2011 Jeg var paa UL i gaar, er i dag 8 uker paa vei. Fikk se et bitte lite hjerte slaa:)) Og det var utrolig herlig og beroligende:)) Skal paa ny ul om 5 uker. Vet ikke hvor langt du er paa vei men uansett saa er det godt aa 'se' de:) Lykke til:)
Ønskebaby08*12 Skrevet 30. juni 2011 Forfatter #5 Skrevet 30. juni 2011 O happy day Ultralyden gikk bra! En herlig følelse å se lillebror/ lillesøster. Alt står bra til med knøttet, og hjerte slår som bare det, og armer og bein går i hundre Terminen ser ut til å stemme ( uke 11+2), og nå er jeg bare overlykkelig, og mange kilo lettere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå