Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #1 Skrevet 26. juni 2011 jeg er redd for å kjøre bil. Føler jeg ikke kan det godt nok.Redd for å få stopp/kvele bilen. kjører når jeg MÅ, men hvis det er en annen løsning tar jeg den heller! Blir jeg sett på som pyse?:S
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #2 Skrevet 26. juni 2011 eneste måten å bli mer komfortabel på er å KJØRE, mye! da lærer du fort hvordan du ikke skal kvele bilen
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #3 Skrevet 26. juni 2011 Når det kommer til bilkjøring iallfall. Ellers aner jeg ikke. Men husk, øvelse gjør mester, du blir ikke noe bedre sjåfør av å holde på slik.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #4 Skrevet 26. juni 2011 uff ja:( men jeg er så livredd!ikke føler jeg meg flink nok med instrumentene i bilen heller....er vant til bare lærebilen.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #5 Skrevet 26. juni 2011 Har ikke lappen, og er redd for å kjøre bil. Det jeg er redd for er å miste kontroll over bilen, å kjøre fort, å dø og drepe andre i en fryktelig ulykke. Hvis det du, som HAR lappen, er red for, er å kvele motoren, så tenker jeg at det kan antakelig ikke være så ille. Men ærlig talt folkens: Synes dere ikke det er skummelt å kjøre bil? Er dere ikke redd for å dø, eller for å ta liv?
Gjest Antarctica Skrevet 27. juni 2011 #6 Skrevet 27. juni 2011 Nei. Ikke redd for å dø eller ta liv. Jeg kjører ikke fort, og tar til vett når det er glatt ute.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå