Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #1 Skrevet 26. juni 2011 Er det slik at "alle" har sex på bryllupsnatta eller er det mange som rett og slett var for sliten for sex da?
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #2 Skrevet 26. juni 2011 Nei. Vi feira bryllupet vårt TO ganger..og hadde ikke sex verken den ene eller den andre kvelden. Var helt utslitt etter fest og moro
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #3 Skrevet 26. juni 2011 Kommer ikke unna sex den natta Om det kanskje pga alkohol og utslitthet kanskje ikke blir tidenes hyrdestund så må man liksom ha seg litt da, hehe. Så ja, vi hadde sex, det hører med til dagen.
Gjest Kira 1+1 underveis ♥ Skrevet 26. juni 2011 #5 Skrevet 26. juni 2011 Vi hadde ikke sex på bryllupsnatten;) Rett og slett fordi vi giftet oss i Spania med kun datteren vår (7mnd på det tidspunktet) og forlovere tilstedet, og da sov den lille sammen med oss. Så bryllupsnatten vår var ikke akkurat romantisk;)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #6 Skrevet 26. juni 2011 Hehe, nei;) Vi hadde sagt før dagen at vi ikke skulle ende opp som de fleste av våre venner som ikke hadde sex den natta. Men nå ville skjebnen det slik at jeg fikk mensen på morgenen bryllupsdagen. Gikk rundt og var livredd noe skulle vises gjennom kjolen;) I tillegg var vi de siste som forlot festen sammen med 'den harde kjerne' , så da ble det å drikke litt champagne på senga og snakke om hvor flott dagen hadde vært:) Men som sagt, ingen sex;)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #8 Skrevet 26. juni 2011 Oh yes! Tror nok jeg hadde blitt litt skuffet viss ikke!
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #9 Skrevet 26. juni 2011 ja. vi hadde sex.. det hører med dagen..
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #10 Skrevet 26. juni 2011 Nei. Vi hadde på forhånd avtalt at denne kvelden var det festen som var det viktigste, så vi var ikke si seng før nærmere seks om morgenen. Vi hadde invitert alle overnattingsgjestene til felles frokost dagen etterpå, så sex var helt uaktuelt da, det var soving som var tingen.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #11 Skrevet 26. juni 2011 hehe! Vi lå ikke bare i hver sin seng, men i hvert sitt hus bryllupsnatta! Kom hjem etter festen, til en baby som var nattvåken. Mannen var dødssliten (og det var i grunnen jeg også), og siden mannen snorker som et uvær når han er sliten, og jeg våkner av itteno, fant vi ut at for å sikre at begge fikk sovet mest mulig (skulle rydde og ordne masse dagen derpå), så skulle vi ikke dele seng. Gjesterommet var opptatt, for der lå niesene mine som hadde vært barnevakt, så mannen la seg til å sove ute i campingvogna! Romantisk??
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #12 Skrevet 26. juni 2011 Niks! Da vi etter å ha kommet til hotellrommet, fått av oss klær, slør, vonde sko, sminke, risgryn og delt en farris, så var vi enige om at søvn var tingen. Sex hadde vi hatt før...
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #13 Skrevet 26. juni 2011 Oh yes, og veldig god sex også )) Men var kjempesliten!
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #14 Skrevet 26. juni 2011 Ja, det hadde vi For første gang faktisk.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #16 Skrevet 26. juni 2011 Nei:) Vi bar begge dødslitne etter den veldig spennende og flott dag samt en heidundrenes fest:) Sex var faktisk ikke akkurat aktuelt da. Manne brukte også en tid på å få ut alle spennene av håret mitt:)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #17 Skrevet 26. juni 2011 Alle har ikke det! Vi giftet oss for akkurat et år siden i dag. Og vi var vel av de siste som gikk fra festen. Da var jeg så sliten at jeg så vidt orket å stå oppreist mens mannen snørte opp kjolen min. Når kjolen var av la jeg meg rett ned, og han måtte ta på meg dyna. Jeg var i hvertfall supersliten, men veldig lykkelig. Så selv om vi hadde tenkt til å "fullbyrde" ekteskapet, så gjorde det ingen verdens ting.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #18 Skrevet 26. juni 2011 Hehe nei, her ble det ikke noe sex heller
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #19 Skrevet 26. juni 2011 Hehe, ja, det hadde vi. Men så er vi sånne raringer som alltid klarer å ha sex, selv om vi er dødsslitne Er glad jeg har en mann med like stort sexbehov som meg! :-D
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #20 Skrevet 26. juni 2011 Ja!!! Tross for at vi var kjempe slitene og berusa så måtte vi jo det!! Og det var helt magisk:-) anbefales selv om man er så sliten at man i utgangspunktet ikke orker, er en spesiell natt;-)) hvertfall opplevde jeg det, følelsene lå uten på huden den natten, kan faktisk ikke beskrive det!
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #21 Skrevet 26. juni 2011 Vi hadde ikke. Var for trøtt. La oss kl 4, var et ork å komme ut av alle klærne og ta ut ca en million hårnåler.
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #22 Skrevet 26. juni 2011 nei, det hadde vi ikke. Vi var begge slitne, og jeg var i tillegg høygravid og helt kaputt etter en laaang dag i sommervarmen. Men lykkelige, det var vi da lell;)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #23 Skrevet 26. juni 2011 Ja det hadde vi:) Og 9 mnd etterpå fikk vi en gutt:) Hehe
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #24 Skrevet 26. juni 2011 Oi, trodde "alle" hadde sex da jeg. At det var nærmest ett must! Men så avslappende å høre. Hilsen ugift:)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2011 #25 Skrevet 26. juni 2011 Nei, det hadde vi ikke... Vi kom til hotellet, delte en bitteliten flaske champagne, delte et bittelite badekar og utvekslet taler (som vi ikke hadde i selskapet), vurderte å ha sex, tok på oss hver vår morgenkåpe og sovnet inntyllet i de og hverandre. Tok det igjen på morningen da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå