Gå til innhold

Er det noen du er veldig uenig med her inne ?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja, det hender ganske ofte, men jeg husker ikke nickene deres...

Skrevet

Grunnleggende uenig med mammantlenlitenogenstor- eller hva det var nicket var. Orket ikke diskutere engang, men det var det mange andre som gjorde. Vet ikke hvor hun ble av, kanskje det bare var et nick for å provosere.

Skrevet

jeg er generelt veldig uenig med Anonym

Skrevet

Jeg å! Merkelig det der.

Skrevet

Ja, det er noen jeg stadig vekk er uenige med, men jeg never ikke nick. Vil ikke starte en hetsetråd ;)

 

Er også enkelte jeg reagerer på som tydeligvis er godt likt, men som jeg personlig ikke har helt sansen for..

Skrevet

Ja det er noen. Tenker da på særlig en som etter min mening har alt for glatte meninger og alltid skal være så moralsk og tolerant uansett liksom. Hennes ytringer er intetsigende og som skrevet ut av et politisk pragram fra venstresiden. Hva er vitsen med å blande seg inn i debatter når du egentlig ikke har noe som helst å tilføre? Dette mennesket er også tilsynelatende godt likt (hun tråkker jo selvfølgelig aldri noen på tærne), kanskje det er samme som irriterer 12:45?

Skrevet

hehe.. skal ikke se bort i fra at vi snakker om samme person. Alltid så sukkersøt og diplomatisk, men har da sett et og annet utbrudd også.. hehe.. Syns det er rart at hun er så godt likt. For mye av det hun skriver skurrer mye for meg..

 

12:45

Skrevet

Nå fikk dere meg nysgjerrig. Gi noen hint da i det minste på hvem det er! Antall barn, ung, midt på treet, er her ofte...?

Skrevet

Hvis jeg tipper rett, så starter nicket med "Mammaen til... osv". Kjenner at hun irriterer meg litt noen ganger.

Skrevet

pila.

hu er dritkje..men tydeligvis guden til mange

Skrevet

12:52 her. Vil egentlig holde meg for god til dette, men ok, om dere gjetter så. Nicket begynner på H.

Skrevet

Hehe, da tippet jeg feil!

Skjønner hva du mener ja... Jeg irriterer meg litt over såkalte "morsomme" kommentarer personen kommer med i tråder som omhandler helt andre ting.

Skrevet

jeg synes jeg selv er litt irriterende til tider, alltid snill og blid og hjelpsom :/

Skrevet

12:45 her. Var denne på H jeg tenkte på, men denne Mammaen har jeg også gått noen runder med.. hehe

Skrevet

hjemmetråkkende squaw...

Skrevet

Uavhengig av nick har dette forumet tidvis en høy faktor av "keiserens nye klær"

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...