Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #1 Skrevet 19. juni 2011 Hvorfor er det så mange som ser på dette?går det hele døgnet eller?hva er så spesielt akkurat NÅ med hurtigruta og alle skal stille opp på forskjellige plasser hvor den ankommer å FEIRE den?!?
Tante Blås Squaw Skrevet 19. juni 2011 #3 Skrevet 19. juni 2011 Jeg gleder meg til "Følg flytogbussen! HELE VEIEN!"
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #5 Skrevet 19. juni 2011 Nå har det vært i media i mange dager, hvor har du vært??
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #6 Skrevet 19. juni 2011 Hurtigruta bør absolutt feires og tas vare på. Ikke uten grunn den kalles Norges vakreste reise;) Jeg jobber innen reiselivsnærinen og programmet som sendes nå kan ikke settes en pris på når det gjelder markedsføring. Og JA, det går hele døgnet i 5 døgn. Det er så mange dager det tar fra Bergen til Kirkenes. Anbefaler å se på når Trollfjorden og Vesterålen står for tur;) Hurtigruta var en særdeles viktig brikke for kystfolket før i tiden og idag er den et skue der den jevnt og trutt går:)
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #7 Skrevet 19. juni 2011 Hehe....jeg ser på nå. Utrolig vakkert i Lofoten! Syns det er ett avslappende og morsomt konsept. Togturen Bergen-Oslo derimot, den var bare kjedelig
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #8 Skrevet 19. juni 2011 Greia er at det er verdens vakreste sjøreise :-) Det er noe man skal være stolt av å ta vare på. Nå er det Trollfjorden, Raftsundet og Stokmarknes som står for tur og der er det usedvanlig vakkert :-) Man blir stolt av den vakre naturen i landet man bor i ! Enkelt og greit !
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #9 Skrevet 19. juni 2011 sikkert vestlendinger og norlendinger som setter mest pris på det fordi de ser hjembygden sin. jeg gidder ikke å se på.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #10 Skrevet 19. juni 2011 Nå er vel naturopplevelsen heller dårlig på flytogbussen. Latterlig forsøk på å være morsom.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #11 Skrevet 19. juni 2011 Ja, for det er bare nordlendinger og vestlendinger som kan nyte flott natur. Trollfjorden som nå gås inn i er en utrolig opplevelse, også å se på tv;)
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #13 Skrevet 19. juni 2011 Hvis man setter seg litt inn i seertallene i hvor mange som til nå har fulgt sendingen så kan man vel slå fast at det neppe er kun Nordlendinger og Vestlendinger som ser på :-)
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #14 Skrevet 19. juni 2011 Jepp, det syntes jeg også, når jeg var tenåring. Naturopplevelser vokser man på seg etterhvert lille venn.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #15 Skrevet 19. juni 2011 Med det klientellet som er her inne kan en ikke forvente at de ser nytten og verdien i verken hurtigruten eller programmet. Spør dem heller om hvordan en skal opptre ovenfor barnevernet og en får flere svar.
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #16 Skrevet 19. juni 2011 Hoho Mann i boratkosyme som står på vannski. Koser meg jeg!
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #18 Skrevet 19. juni 2011 Elle spør de hvor lang tisselur mannen har. Flust med svar:P
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #19 Skrevet 19. juni 2011 fy flate det skal være passe kaldt i det vannet :-) Morsomt....Følg med Trollfjorden og Raftsundet ..Vakkert.. Deretter Stokmarknes som er hurtigrutens fødested. Denne strekken mellom Svolvær og Stokmarknes skal være den vakreste delen av turen. Det anbefales å se :-)
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2011 #20 Skrevet 19. juni 2011 Har tatt turen med hurtigruten fra Kirkenes til Bodø, utrolig flott tur Anbefaler og følge med nu og da på tven om hurtigruten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå