Gå til innhold

Drøy pris for gammel brukt vogn? Hva tenker du?


Anbefalte innlegg

Skrevet

En nabo vil selge sin gamle Simo Sportsvogn. Den er 9 år gammel og ser helt hel ut bortsett fra at den er slitt på kalesjen.

 

Jeg har tenkt å bruke denne kun som barnehagevogn. Naboen vil ha 1000 kr for denne vogna. Er ikke det litt drøyt for en vogn som nærmer seg 10 år?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

mmmm.. 500 er mer enn nok :) Men alle prøver seg vel?

Skrevet

Jo, det er litt drøyt. Kjøp deg heller en ligenende på finn.no Syns forresten man bør sette ned prisen enda litt når en selger til bekjente, da slipper man tross alt å annonsere.

Skrevet

så gamle vogner blir gitt bort eller solgt for maks 3-500 kr. for 1000 kr kan du få en vogn som bare er ett par år gammel

Skrevet

Tok en sjekk på finn nå. Men jammen ligger det mye rart der ute. Folk tror de kan få flere tusen kroner for ganske gamle vogner. Hmm... må sjekke litt til tror jeg.

 

Takk for svar jenter!

 

HI

Skrevet

Jeg tok 1500 for en strøken Simovog som var 2 år gammel. SÅ ja det var dyrt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...