Gå til innhold

Dere som farger håret svart.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor ofte farger dere håret mellom ver gang? Jeg har egentlig ganske mørkebrunt hår fra naturens side, men jeg synes etterveksten kommer så raskt. Føler jeg må drive på og farege håret hver 14 dag for og ha lik farge på toppen som i lengden..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Farg kun etterveksten! Det er viktig, om du farger håret hele tiden. Du kan ha litt farge i resten de siste 5-10 minuttene annen hver gang, men ikke lenger.

 

Jeg farger det ikke svart, men mørkere enn jeg har. Og det holder egentlig å farge etterveksten, med en liten oppfrisking i resten av og til. Mitt hår har jevn farge pga dette.

Skrevet

Er det jeg bruker og gjøre, å kun farge etterveksten, annen hver gang for så og farge hele håret neste gang. Tar vare på restene av hårfargen til kun og farge etterveksten med.

Skrevet

Ca hver tredje uke.

Skrevet

Jeg er blond, men farger håret mørkebrunt/svart. Jeg farger hver 4-6 uke, alt etter som. Men da tar jeg som regel bare etterveksten. Resten av håret tar jeg omtrent hver tredje gang.

Skrevet

Jeg farger det svart, er egentlig blond.. Farger det ca hver 3 uke, men da stort sett bare etterveksten, og oftest med farge som skylles ut etter 20-30 vask.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...