Gå til innhold

Hvor langt er det til naboen din?


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Omtrent hvor mange meter er det fra inngangsdøra di til inngangsdøra til din nærmeste nabo? Hvor bor du og er du godt kjent med denne naboen?

 

 

Her er det ca 5 meter til naboens inngangsdør. Bor i Oslo. Kjenner ikke den naboen i det hele tatt, men er ganske godt kjent med noen andre naboer her.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er ca. 50 meter mellom mitt hus og nærmeste nabo. Kjenner naboen veldig godt, det er broren min med familie :)

Skrevet

Vi bor i rekkehus så det er ganske nært. Kjenner hverandre og slår av en prat i hagen, memn ikke mer enn det.

Skrevet

3 hus i gata vår, alle tre har tomt på 2-3 mål men parkeringsplassene våre grenser mot hverandre så det er nok 30-40 meter til fra hus til hus også har vi plen og tomt i hver vår retning ut fra husene...

 

Vi kjenner hverandre godt alle tre familiene, prates ute på veien, samarbeider om snømåking, tar inn post for hverandre når noen er på ferie osv.

Skrevet

Ca 15 meter. Han leier hos oss og jobber for meg. Til nærmeste nabo som ikke er ansatt hos meg er det ca 400 m.

Skrevet

ca 1 km. Vi kjenner hverandre godt.

Skrevet

Ca en halv meter. Vi sier hei når vi ser dem.

Skrevet

Ca 7 meter. Bor i eneboliger. Kjenner hverandre godt.

Skrevet

400 meter. Tja, kjenner og kjenner.. hilser nå :)

Skrevet

hmm, 10 meter eller så, vi har hagene inntil hverandre, men husene er i hver sin ende av tomtene. Vi kjenner hverandre godt for å ha bodd her i 2 uker, har veldig god kontakt og samarbeider om hage nå. Kunne ikke fått bedre naboer :)

Skrevet

Ca 2 meter, bor i blokk.

 

 

Mannen kjenner dem sånn passe, jeg er litt mer innesluttet av meg og er mest på hils.

Skrevet

15-20 meter. Kjenner dem sånn noenlunde, prater/hilser på dem men går ikke på besøk til hverandre.

Skrevet

her er det vel 150-200 meter mellom husveggene til de som bor nærmest.. vi hører ikke at de er ute , eller kommer hjem med bil eller lignende.. bor i ei vestlandsbygd med 5000 innbyggere.. kjenner naboen ganske godt da vi har jobbet sammen, og kjenner naboene ganske godt, pleier å hjelpe to eldre damer med å klippe plen, og barna er ofte innom med blomster..

 

liker det slik, koselig at naboene kan bry seg og hjelpe hverandre :)

Skrevet

Ca 8 m fra vår husvegg til naboens husvegg:) Vi har god kontakt og snakkes mye over gjerdet på sommeren! Bor i enebolig i ett boligfelt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...