Anonym bruker Skrevet 5. juni 2011 #1 Skrevet 5. juni 2011 Husker før så var det mange plasser man skrev inn siste mens, så fikk man opp at man var feks 9+4. Men nå står det kun "du er i uke 9". Tja, sier jo ikke meg noe for slik jeg har forstått det kan man da være alt fra 8+0 til 9+6 på vei, fordi det beregnes og betegnes så ulikt rundt om.
Anonym bruker Skrevet 5. juni 2011 #2 Skrevet 5. juni 2011 På Barnimagen under svangerskapet og terminkalkulator finner du en kalkulator som regner så nøyaktig.
Anonym bruker Skrevet 5. juni 2011 #3 Skrevet 5. juni 2011 pregnology.com er en veldig bra side, på engelsk da, men om du trykker på "due date" så får du vite hvor i uke 9 du er, hvor lenge du har igjen, og det er informasjon og ekte bilder hver uke ikke bare tegninger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå