Anonym bruker Skrevet 27. mai 2011 #1 Skrevet 27. mai 2011 Er student og har ikke søkt bhgplass til minien (lite obligatorisk, mye lesing på kveldstid). Han blir over 1,5 år til høsten og er veldig flink motorisk og spiser selv, er kjempeinteressert i andre barn - tenkte derfor at det måtte være toppers med 4 timer/dag i barneparken i nabolaget dersom jeg klarer å mase oss til plass før han er to... Synspunkt for/mot barnepark???
Anonym bruker Skrevet 27. mai 2011 #2 Skrevet 27. mai 2011 Skal du være med, eller er han alene. Hva er barnepark? ER det kun å leke ute?
Anonym bruker Skrevet 27. mai 2011 #4 Skrevet 27. mai 2011 Men et meget bra alternativ!! JEg er virkelig for barneparker.. korte dager, mye ute... Dette er fint.
Anonym bruker Skrevet 27. mai 2011 #5 Skrevet 27. mai 2011 En barnepark er en liten "barnehage" som bare er åpen fra 10-14 og alt foregår ute. De har ett lite hus de spiser maten sin i, ellers er det bare uteaktivitet. Går ikke under det vanlige barnehageopptaket og har som regel ledige plasser Men barnet skal helst ha fylt to år.... Vi ha en fem minutter hjemmefra, og har ikke tenkt på det før denne uken - men det hadde virkelig vært perfekt for oss til høsten når jeg skal skrive masteren min!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå