Anonym bruker Skrevet 27. mai 2011 #1 Skrevet 27. mai 2011 Fikk litt lyst til å starte en litt annenledes tråd her basert på egne erfaringer, kanskje har du også en litt moro/spesiell kommentar å dele? Her om dagen kontakter faren til sønnen min meg på msn, vi snakker der av og til men ikke så ofte. Jeg vil si at vi generelt sett har et helt greit forhold selv om han ikke ser gutten så ofte. Faren har er for tiden arbeidsledig og har dame i Brasil dermed er det nok ikke like enkelt å få henne over på besøk, så her kommer hans spørsmål til meg: Faren: Du kunne vel ikke tenke deg au-pair vel? Jeg: Ehh...hva tenker du på? Jeg har ikke akkurat plass til en au-pair i en tre-roms leilighet. Faren: Åååå, men hun skulle jo ikke bo hos deg, men hos meg (på andre siden av landet) Jeg: (begynner å ane konturene nå) Hva tenker du på? Faren: Om ikke jeg kunne ta inn damen hans fra Brasil som au-pair. Meg: hahahahaha Jeg må innrømme at jeg lo godt resten av den kvelden, det skal han ha han kan å underholde meg av og til.
Anonym bruker Skrevet 28. mai 2011 #3 Skrevet 28. mai 2011 haha den var god å be exen ansette nydama for at ho skal få opphold. Jeg fortalte exen min sist uke om at jeg har ny kjæreste og at han nå har blitt kjent med barna (siden jeg ikke vil han skal få høre det fra andre) min ex ser barna noe sånt som en gang i året av egen vilje. Da fikk jeg høre at han var glad for min del at jeg hadde funnet noen nye men han håpet at denne mannen ikke skulle bli en pappafigur for barna for det var det jo han som er. Jeg ga klar beskjed at de vet godt hvem pappan deres er men han må nok pent regne med at kjæresten min blir en farsfigur for barna for han kommer faktisk til å være der og ta den jobben som det faktisk er å være pappa på både godt og ondt.(vi flytter snart sammen.) Er det mulig litt sånn jeg gidder ikke være pappa og være der for barna mine men ingen andre skal det heller. Kjenner jeg blir oppgitt ja.
Anonym bruker Skrevet 29. mai 2011 #4 Skrevet 29. mai 2011 En gang da eksen skulle ha samvær med datteren min,så var jeg syk(var totalt slitt ut,av svineinfluensa) og sender da en sms til eksen,om at han må komme å hente datteren om han ønsket å se henne,da jeg er syk.og vil han ikke det blir det ikke samvær,får da til svar,at da må jeg bare annstrenge meg litt mer for å få det til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå