Gå til innhold

Når skal folk forstå dette???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Flere henviser til statistikk som sier at norske småbarnsforeldre i snitt har sex 1-2 ganger i måneden, som argument for at menn til damene her på forumet som får lov å ha sex kun 1 gang i måneden, må være fornøyd siden det er "normalt".

 

Vet dere i det hele tatt HVA denne statistikken består av? Skal vi se:

 

* den ene store gruppen er kvinner i barselperioden - flere klarer ikke å ha sex av fysiske årsaker i mange måneder etter fødselen - og mennene deres blir automatisk med i statistikken. Her kan det gå f eks et halvt år uten noe sex i det hele tatt.

 

* den andre store gruppen er aleneforeldre og samværsforeldre - som i svært mange tilfeller ikke har sex like ofte som de i forhold. Mange aleneforeldre går måneder og år uten sex fordi de ikke har tilgang til det.

 

Så statistikken forespeiler OVERHODE ikke snittet på antall ganger sex norske småbarnsforeldrePAR har i løpet av en måned, når kvinnen er fysisk i stand til å ha sex etter fødsel.

 

For min del hadde 1 gang i måneden uten fysisk indikasjon fordi man "ikke gidder" og "ikke har lyst" vært drepen for hele forholdet.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja du har jo et poeng.

Skrevet

Folk skylder på statistikken for å rettferdiggjøre at de pålegger mannen sin til å leve så å si i cølibat men forlanger at han skal være trofast. Fysj!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...