Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #1 Skrevet 19. mai 2011 Fortell fortell. Hva var opplegget og var du fornøyd med det - helt ærlig?
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #2 Skrevet 19. mai 2011 Hadde ikke. Helt greit siden det høres ut som de fleste har noen kjipe greier jeg er glad for å slippe.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #3 Skrevet 19. mai 2011 Vi møttes på en brygge kl.10. Der hadde jentene leid en seilbåt og vi dro ut på sjøen. Spiste reker, drakk vin, mimret og koste oss. Da vi kom i land dro vi til en salong og fikk ansiktsbehandling, manikyr og pedikyr. Så dro vi hjem til en av jentene, som har stort hus med stor hage, for en bedre middag, mer vin og skravling. Var en utrolig herlig dag i godt lag:-)
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #4 Skrevet 19. mai 2011 Superfornøyd! Hadde gitt beskjed om at jeg IKKE ville ha utdrikningslag og sånn ble det. Jeg og forloveden min dro på spa en dag i stedet (jeg betalte for meg selv selvfølgelig) og det var fantastisk:)
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #5 Skrevet 19. mai 2011 Vi var hjemme hos en venninne, spiste en god middag og drakk oss fulle på champagne. Deilig kveld:)
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #6 Skrevet 19. mai 2011 Hadde gitt beskjed om at jeg ikke ville ha noe fjortis-opplegg med utkledning, nå skal vi drite ut bruden osv, og det slapp jeg heldigvis. Opplegget var - spa-time - gokart - lunsj i det grønne - skyting - rappelering - bading og båtkjøring med luftring etter - div konkurranser - grilling - ut på byen Kjempefornøyd, både jeg og de andre vennene. Hadde også både venninner og venner i utdrikkingslaget mitt.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #7 Skrevet 19. mai 2011 Jeg hadde ikke, av eget ønske. Var jo tross alt nærmere 30 år og hadde fått rast fra meg for lenge siden. For de som er litt eldre som meg så er utdrikkningslag som oftest en uvelkommen og belastende aktivitet, både økonomisk og tidsmessig, som en alikevel føler en må delta på.
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #8 Skrevet 19. mai 2011 Jeg var med på å arrangere mamma sitt utdrkingslag jeg, i en alder av 40 år var hun! Å gjett om hun hadde en moro dag, med utkledning å utdriting, men samtidig en fantastisk kveld for henne ilag med gode venninner. Men jeg selv vil nok ikke ha utdrikingslag der jeg blir "driti ut" ! Vil helst la vær drikke mye i det hele tatt, å drikke det må en for å tørre å drite seg ut ! Hadde bare mannen fridd til meg da !!
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2011 #9 Skrevet 19. mai 2011 Jeg ble henta hjemme, plassert i gågata med beskjed om å gjøre noen oppgaver. Fordi jeg er korsanger ble jeg bedt om å samle 10 personer til et kor, der jeg skulle lære dem å framføre to sanger samtidig (alle fugler og pål sine høner...) Moro. Fordi jeg ikke interesserer meg for sminke ble jeg bedt om å sminke ei dame og en mann. Heldigvis var det en gutt som hadde utdrikningslag samtidig, så han ble sminka, og ei ung jente som ikke skjønte opplegget satte seg ned helt frivillig. Fy fela, som de så ut til slutt... Fordi jeg er sykepleier ble jeg utstyrt med en koffert med div sykepleiersaker, og jeg skulle benytte alle iløpet av noen "konsultasjoner" midt i gågata. Etterpå ble det reker og hvitvin før vi dro hjem til meg og fortsatte festen utover kvelden Kjempemoro og koselig, og en minnerik dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå