Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #1 Skrevet 18. mai 2011 Og da mener jeg ifht duft, utseende, holdbarhet osv. Kom gjerne med personlige erfaringer og meninger, for jeg kan lite om dette
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #2 Skrevet 18. mai 2011 Jeg synes tulipaner ser utrolig bra ut og ikke tilgjort.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #3 Skrevet 18. mai 2011 Finnes det noen som er finere enn andre? Selv synst jeg buketter er flotte. De kan du dele opp også, og spre dem litt over huset. Synst det er flott med en blomst på badet jeg. Blir et litt mykere inntrykk, enn å presse alt av planter inn i stuen. Ville vært forsiktig med dufter.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #4 Skrevet 18. mai 2011 Jeg synes hortensia er nyyyydelig, ute som inne. Hadde et par store, fine da vi hadde visning. Den pynter veldig opp!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #5 Skrevet 18. mai 2011 men ps- hortensia trenger en del pleie og vann. Tåler dårlig å bli tørr. Men mine overlevde fint de, fra fotografering til visninger
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2011 #6 Skrevet 18. mai 2011 Enig ang hortensia! Kjøpte inn en stor og to litt midre til fotografering, og noen fine potter. Det ble så vakkert!!! Men, de er fryktlig vanskelig og stelle med. De må vannes litt hver dag, men ikke overvannes. Må ikke tørke ut, da dør de med en gang. Den store kostet 200 de mindre kostet 150 pr stk, men det var verd det! Kjøpte også lys rosa roser og satte de i en høy vase, kjempevakkert!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå