Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mini er 8 mnd, spiser 3,5 måltid fast føde om dagen. Ammer utenom dette.

Lillegutt hadde egentlig kommet til en rytme på å spise en gang pr natt, mellom 3 og 5 som regel. Dette var noe jeg kunne leve med, men nå har det snudd og han våkner for mat første gangen mellom 23 og 02 og andre gangen et par timer etterpå. Da blir han tatt med i senga, og da smatter han egentlig pupp helt til han står opp. (dårlig uvane i forhold til at han kanskje blir avhenging av kosen).. Gir jeg pupp 2 gangen han våkner på rommet hans så tar det så sinnsykt lang tid før han sovner igjen i sin egen seng, derfor er det enklere å ta han med inn til oss.

 

Går med tanker om natt avvenning, men ønsker å høre litt erfaringer? Tror dere det er vanskeligere å avvenne mm barn enn mme barn?

Hvis man kjører nattavvenning og de sover lite om natten - lar dere dem sove det de vil på dagtid da eller styrer dere duppene slik at de ikke sover "for mye" på dagtid?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...