Anonym bruker Skrevet 9. mai 2011 #1 Skrevet 9. mai 2011 I dag har jeg merket at det har vært rar farge på urinen min. Skikkelig mørkegul/orange/rustfarget. Er det blod? Er det farlig? Hva kan være årsaken?
Gjest sug lut Skrevet 9. mai 2011 #2 Skrevet 9. mai 2011 Er den mørk kan det rett og slett skyldes at du er dehydrert - drukket bare kaffe og ikke vann, fx?
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2011 #3 Skrevet 10. mai 2011 Drakk bare brus i går. Hehe... Var farge på urinen i dag også, så nå drikker jeg vann til den store gullmedalje her. HI
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2011 #4 Skrevet 10. mai 2011 Når jeg tisset sist nå var det rosa/luserødt. Nå frister det å ringe legesenteret altså.. Men hva skal jeg si? Skal jeg bare si at jeg tisser blod og ikke vet hva jeg skal gjøre? HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå