Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #1 Skrevet 7. mai 2011 Alltid så mye snakk om menn som er utro her inne. Hva med deg? Har du vært utro, mot mannen du NÅ er sammen med? Altså ikke om du var utro når du var 14...
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #3 Skrevet 7. mai 2011 Ja, men han vet det ikke.. Har vært sammen lenge. Har også 3 barn sammen.
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #4 Skrevet 7. mai 2011 Har kysset en annen, så ja. Skulle gjerne tatt det tilbake.
This is me Skrevet 8. mai 2011 #5 Skrevet 8. mai 2011 Nei... Har aldri vært utro mot han, og heller ikke mot noen av eksene mine. Jeg er ikke den utro typen
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2011 #6 Skrevet 8. mai 2011 Nei. Har vært gift i 12 år og vært sammen mye lenger. Kunne aldri falle meg inn.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2011 #7 Skrevet 8. mai 2011 Nei, jeg har ikke vært utro. Jeg har tenkt på andre menn (noen regner det som utroskap), men aldri vurdert å gjøre noe fysisk. Jeg mener at hvis man har behov for å være utro er det noe som ikke fungerer i forholdet, og man bør avslutte det.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2011 #8 Skrevet 8. mai 2011 Ja- 1 gang. Han vet det ikke og det vil aldri skje igjen. Var utro pga lite sex..en fylletabbe.. samlivet har blitt mye bedre og vi har et sterkere forhold i dag.
Anonym bruker Skrevet 8. mai 2011 #9 Skrevet 8. mai 2011 Nei! Selvsagt ikke. Jeg er en voksen dame som har giftet meg med en voksen mann. I et forhold hører ikke utroskap hjemme!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå