Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #1 Skrevet 7. mai 2011 Vurderer tre telefoner HTC en eller annen Samsung galaxy Nokia N8 Noen som har erfaringer med noen av disse, hva er bra og dårlig med de osv?????
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #2 Skrevet 7. mai 2011 jeg har HTC Incredible S og er super fornøyd har hatt flere htc tlf og jeg har alltid vært fornøyd samsung har jeg aldri likt nokia vurderte jeg veldig lenge, men tror jeg r glad for at det ikke ble den.
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #3 Skrevet 7. mai 2011 Sjekk testene på telefonene du har lyst på Her er en nyttig side. Våre telefoner har jeg sjekket og testene passer helt etter hvordan vi synes telefonene våre er. Familiens telefoner har fått fra 2 til 6 på terningen. (Toeren er endelig byttet ut med en sekser!) Og akkurat nå er Huawei populært(utsolgt visse plasser), siden den er billig. Den er 99% lik xperia 10 på innsiden, bare til ca halv pris. http://www.amobil.no/tester/
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #4 Skrevet 7. mai 2011 Jeg har hatt HTC Desire (mye trøbbel, overoppheting, byttet hovedkort bl.a), HTC Desire HD (langt bedre men grusomt dårlig med batteritid) og venter nå på Samsung Galaxy S2 (GT-i9100) da jeg kjenner en i bransjen som hevder at denne nye samsungen kommer til å være årets iphonekiller. Kvaliteten på Samsung skal generellt sett være svært god. Nokia tror jeg bare du bør glemme da det begynner å bli en stund siden Nokia var helt på topp.
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #5 Skrevet 7. mai 2011 Jeg har Nokia N8, og er veldig fornøyd med den! Godt kamera (12mpx) Veldig god lyd Kjempe bra til internettbruk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå