Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #1 Skrevet 7. mai 2011 Da snakker jeg om clearblue, billigstrimler og staver.. Noen som vil dele erfaringer ? På forhånd : takk .
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #2 Skrevet 7. mai 2011 Hei, jeg brukte 3 år på å bli gravid (og mistet noen ganger på veien), så har prøvd litt forskjellig, og har noe erfaring. Dette har jeg kommet frem til: CB+ har fått falsk positiv mange ganger Strimler fra e-bay (de kinesiske) har fått falsk positiv flere ganger (og positiv sent når jeg først var gravid). Strimler fra billige-tester har jeg aldri fått falsk positiv med, og de testet tidlig positiv. (3 dager før CB dig 5 dager før RFSU) Stavene fra billige-tester har jeg ikke prøvd, men de er visstnok like gode som strimlene. Av apotek tester syns jeg den absolutt beste er den som heter Lifeline som fås på Boots apotek Lykke til
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #3 Skrevet 7. mai 2011 Takk for fydig svar har nemlig fått skyggestreker med staven, og tydelig svaak farget strek med clearblue! Men dog negativ digital test idag :/ 1-2 dager før ikm!
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #4 Skrevet 7. mai 2011 Ta en ny stav om en 2-3 dager (om TR ikke har kommet) og se om streken har blitt tydeligere. Og ta evt. en ny digital etter det om den har det. Lykke til
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #5 Skrevet 7. mai 2011 Jeg har også fått skyggestrek på cb mange ganger. Men denne gangen når denne tynne tynne lyyyyse blå streken som kun kan ses under det rette lyset viste seg, så var den faktisk positiv. Testet over flere dager og den ble bare mer og mer positiv. Klarte ikke helt å tro på det før den endelig viste en bred lyseblå strek. Så om du har fått en av disse berømte skyggestrekene så vil ikke det si at det den ikke er positiv. vent ett par dager og prøv igjen. Er den positiv vil den bli mer og mer tydelig. Lykke til.
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #6 Skrevet 7. mai 2011 Det som var er at streken ikke var tynn, den er/var like bred som kontrollstreken og hadde farge! Derfor jeg er så i tvil! Senere på kvelden var den knallblå å kjempe tydelig(selv om det ikke teller) ) takk for svar dere:) får prøve teste igjen om noen dager!
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2011 #8 Skrevet 7. mai 2011 hvis du har spor av blod eller proteiner i urinen kan du få skyggestrek på de fleste testene :-/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå