Anonym bruker Skrevet 5. mai 2011 #1 Skrevet 5. mai 2011 jeg har en følelse som ikke er god. jeg vet ikke hva jeg skal tenke å eller tro.. men føler på meg at noe er galt! noen som har forslag til hva jeg kan gjøre.
tertilus Skrevet 5. mai 2011 #2 Skrevet 5. mai 2011 ikke noe godt å gå rundt å være veldig bekymret! hva med å bestille time hos jordmor/lege for å få hørt hjertelyden?
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2011 #3 Skrevet 5. mai 2011 ja. jeg føler liksom for og gjøre det. men jeg vil ikek føle at jeg maser om det!!
tertilus Skrevet 5. mai 2011 #4 Skrevet 5. mai 2011 skjønner det med masing, allikevel synes jeg det er viktig å følge magefølelsen sin. leger og jordmødre er vant med "engstelige" gravide - du er ikke alene om å være bekymret!
Anonym bruker Skrevet 6. mai 2011 #5 Skrevet 6. mai 2011 tusen takk! jeg ringte legen iste. men ville ikke ta meg inn for det. men venter en time så ringer jeg jordmor!!
Gjest Skrevet 6. mai 2011 #6 Skrevet 6. mai 2011 Hvis du er bekymret så SKAL legene ta deg på alvor. Du skal ikke trenge å gå rundt å være bekymret! Ring jordmora du, og hvis hun ikke vil ta deg inn, så ringer du en privat jordmor og bestiller deg time. Hos privat jm koster det som regel rundt 500-700 kr for undersøkelse med 2D&3D ultralyd (kommer litt ann på hvor man bor, men her i stavanger er det den prisen det ligger på). Det er det verdt! Og husk, bedre med en sjekk for mye enn en sjekk for lite!!! Lykke til!!
tertilus Skrevet 6. mai 2011 #7 Skrevet 6. mai 2011 fått time hos jordmor? ellers er det en idé å bestille privattime som hun over foreslår.
Anonym bruker Skrevet 6. mai 2011 #8 Skrevet 6. mai 2011 hei.. jeg kunne komme til jordmor på mandag! men hva hjelper det når det er nå jeg er bekymret!! er det mulig å bytte jordmor? huff.. men vet ikke om noen private her i nærheten. bor i kongsberg. takk får at dere støtter å hjelper! setter STOR pris på det
tertilus Skrevet 11. mai 2011 #10 Skrevet 11. mai 2011 Ser at anonym har siste innlegget her, men får det ikke opp. Er det du, HI?
Anonym bruker Skrevet 11. mai 2011 #11 Skrevet 11. mai 2011 jeg var på sykehuset. å fikk sjekket med ul. å vi venter en liten gutt:) jeg fikk sterkere smerter i helgen. så men det går bedre nå
tertilus Skrevet 14. mai 2011 #12 Skrevet 14. mai 2011 så flott at alt ser fint ut, og at du ikke har smerter nå. lykke til videre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå