Anonym bruker Skrevet 5. mai 2011 #1 Skrevet 5. mai 2011 .. Til hvorfor jeg den siste uka har slitt med kvalme, hodepine, trøtthet, halsbrann og må tisse mye? Bare en halvtime etter siste dobesøk kjenner jeg at jeg virkelig må på do igjen, Irriterende.. Er det noe som kan være skyld i dette? Er 12 dager siden første dag i en rar mens, kan det være på grunn av at eggløsningen nærmer seg?
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2011 #2 Skrevet 5. mai 2011 gravid? kanskje sist mens ikke var mens, men festeblødning.. ta en test :-)
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2011 #3 Skrevet 5. mai 2011 Fikk litt forhåpninger om det, men tok en test på mandagen som var negativ Ville isåfall vært 5+2 uker eller 5+4 uker på vei på mandagen, og da skulle den vel ha vist positiv om jeg var gravid? HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå