Gå til innhold

Ser for meg de mest aktive brukerne inne på Spå forumet...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...sitte rundt et bål og synger "kumbah-ja"..!

Makan til spesielle damer! Frekventerer sidene der inne bare fordi jeg finner det ekstremt underholdene! Jeg kan ikke begripe at noen faktisk spør om råd der inne...!

Virker som en slags sekt jo!! Ja, hadde nok ikke bare tatt spådommene der inne med en KLYPE salt, men en NEVE!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du kan resten av kumbaja så vet du at det ender med "my Lord" og synges av kristne. Spådommer er ikke spesiellt kristen ting å drive med så jeg ser ikke hvordan det går i hop.. Du har antageligvis ikke opplevd noe overnaturlig eller hatt pålitelig intuisjon i ditt liv. Synd for deg. Så kjenner du jo ikke damene da. Og de tar seg faktisk tid til å hjelpe andre!

Skrevet

"Oh my Lord" er nettopp det jeg tenker om de sidene!

 

Hjelpe andre? Ja, den var god :)

Men for all del, er man så godtroende at man tror på det sprøytet anonyme mennesker kan lire av seg inne på et spåforum, så værsågod!

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...