Gå til innhold

Konfirmasjon og dåp 2012


Anbefalte innlegg

Skrevet

Om alt går bra med spiren i magen, så blir det både dåp og konfirmasjon i 2012. Storebror skal konfirmeres, og en lille i magen døpes. Og jeg som elsker å stelle i stand til slike ting. Gleder meg :o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe, samme her. Min datter skal konfirmeres i mai, og dåpen blir vel noen mnd før den tid (jan.tenker jeg da er han ca 3 mnd).

I 2009 hadde jeg også konfirmasjon, giftet meg i des. 2010 og hadde barne dåp i 2011. Så her har det vært enormt mange og kostbare selskaper. Godt det er mange år til nestegang det blir konfirmasjoner:)

Skrevet

Spennende =))

 

Vi får først barnedap i jan/febr og så gifter vi oss i august 2012 =) Moro med mange slike festlige begivenheter da, moro å møtes hele familien, siden det er de eneste gangene alle treffes samtidig =) =) =)

Skrevet

Ja, jeg gleder meg veldig til det :o)

Skrevet

Vi får også det!

Mannen min har to døtre som skal konfirmeres i mai, også kommer det en liten spire som skal døpes rundt februar tenker jeg. :-)))

 

Morro med selskaper!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...