Anonym bruker Skrevet 22. april 2011 #1 Skrevet 22. april 2011 Er i uke 20 selv men kjenner lite liv, en eller to bevegelser ca annenhver dag. Er ikke det litt lite da? Grunn til bekymring?
Tauriel Skrevet 22. april 2011 #2 Skrevet 22. april 2011 hadde noe ala det samme som deg, er gått inn i uke 30 nå og det er fult liv til tider, også blir det helt stille. har mye med hvor morkaka ligger og hvordan ungen ligger
Anonym bruker Skrevet 22. april 2011 #3 Skrevet 22. april 2011 Jeg Er 21 uker på vei og vet at livmoren ligger bak. Alikevel kjenner jeg bare litt liv innimellom etter jeg har lagt meg. Er ikke bekymret, sånn har det vært med de andre barna også.
Anonym bruker Skrevet 22. april 2011 #4 Skrevet 22. april 2011 Ved uke 20 er det HELT normalt ikke å kjenne liv hele tiden. Les på uke-for-uke her inne på Bim.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå