Anonym bruker Skrevet 21. april 2011 #1 Skrevet 21. april 2011 Skal ut neste lørdag og har ikke prøvd finklærne på jah....1 og et halvt år(pga graviditet og fødsel) og det passer, stramt og fint! følte meg modell lekker faktisk! Heeeerlig!Måtte bare FÅ DET UT! Så herlig å føle seg hot igjen!
Anonym bruker Skrevet 21. april 2011 #2 Skrevet 21. april 2011 Gratulerer:) Sitter her gravid på overtid og lurer på om jeg noen sinne kommer til å komme inn i mine gamle klær igjen... godt med en gladhistorie som oppmuntring da:)
Anonym bruker Skrevet 21. april 2011 #3 Skrevet 21. april 2011 Takk;) Gratulerer selv med graviditet;) Jeg kan si deg noe: jeg var SVÆR når jeg var gravid, den enorme magen, så nesten ut som jeg venta både det ene og det andre hehe...;)Så tror ikke du skal se så mørkt på det enda, jeg veier 2 kilo mere nå enn før graviditeten, men de skal også bort etterhvert:) Lykke til med fødselen!
Anonym bruker Skrevet 21. april 2011 #4 Skrevet 21. april 2011 Selv takk:) Jeg kan ikke selv med min største innsatsvilje forestille meg hvordan denne gedigne magen noen sinne skal bli normal igjen, men jeg vet jo at det har skjedd andre... Kos deg på fæst med den hotte kroppen din, gå ut og vær en inspirasjon for oss andre!
Anonym bruker Skrevet 21. april 2011 #5 Skrevet 21. april 2011 Takk;) Nei jeg kunne heller ikke forestille meg at magen noensinne skulle bli sånn noenlunde normal igjen, men den ble ikke så verst, ikke heeeelt flat, men getting there;) Jeg skal kose meg glugg ihel;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå