Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #1 Skrevet 20. april 2011 I går tok ettåringen en ledning i munnen, og jeg ble jo helt hysterisk og virkelig brølte "NEEEEI,ikke spis på den!!!" og rev den ut av munnen på barnet. Skjønte jo fort at det ikke fikk støt for kontakten stod ikke i. Etter jeg brølte ble jeg så satt ut av meg selv at jeg ikke klarte å trøste barnet da det begynte å gråte (Pappan kom heldigvis og tok det opp da..) Tror dere ettåringer kan få varige men av at jeg brølte sånn ? Han våknet noen ganger den kvelden, og jeg er så redd det er fordi jeg brølte. Kanskje barnet ikke føler seg trygg på meg lenger..? Offf... Bør jeg gå på kurs for å lære å beherske meg eller noe ? Hender det at dere brøler ? Beklager rotete innlegg, er litt fra meg..
Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #2 Skrevet 20. april 2011 Skjerp deg, såklart får man ingen god følelse når man gjør slike ting- men jeg vil nå si det er ganske normalt å reagere slik når ungen putter en ledning i munnen. Alternativet kunne vært mye værre, så ikke tenk på det. Er nok bare morsinnstinktet som slo inn- og det er jo bra!
Snuskomrusk Skrevet 20. april 2011 #4 Skrevet 20. april 2011 Kjære deg, du ble redd Når vi blir redde, gjør vi av og til ting vi ellers ikke ville gjort, for å forhindre alvorlig skade. Mulig barnet ditt ble skremt, men pappa kom og trøstet, og du fikk kommet deg vekk fra situasjonen. Varige men kommer av verre ting enn du utsatt barnet ditt for Så tilgi deg selv, vit at du gjorde som du gjorde fordi du bryr deg og gå og skap noen gode situasjoner med mini'en igjennom lek og kos Klem!
Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #5 Skrevet 20. april 2011 Ta det helt med ro. 1-åringen din har garantert ikke fått varige men. Han har heller ikke fått dårligere tillit til deg. Legg dette bak deg og fortsett å leve som normalt.
Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #6 Skrevet 20. april 2011 Ja, nå kommer ettåringen aldri til å bli gift.
Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #9 Skrevet 20. april 2011 Takk til de av dere som tok dere tid til å svare ordentlig. Dere andre syns jeg har oppført dere som råttne drittunger, og jeg håper det regner hele påsken der dere bor HI
Anonym bruker Skrevet 20. april 2011 #10 Skrevet 20. april 2011 kan ikke leve ett helt liv med barna uten att de får høre at voknse roper eller gjør "feil". hender ofte her, spesielt når min 3 åring er i trasshumør.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå