Gå til innhold

Hvilke sko til barn på snart 2 år?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er jo vintersesongen slutt, og det er snart på tide å pakke vekk Viking Goretex skoene som han brukte i vinter. Men hvilke sko skal jeg kjøpe nå?? Har ingen erfaring med dette siden han på denne tiden ifjor verken kunne gå eller hadde fått sitt første sko-par.

 

Jeg vil ha noen gode sko som han kan bruke i barnehagen, men har ikke lyst at de skal koste skjorta heller. Har ikke så mye å rutte med denne mnd.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kjøpte noen fine, solide vanlige "jogge"sko med borrelås i dag. Kjøpte de på Økonomisko for 199. De skal brukes i barnehagen. Og så har han støvler i barnehagen. Cherrox har jeg ikke giddet å kjøpe. Støvler med ullsokker i er like så gode.

Skrevet

Takk for svar :)

 

Men jeg tenkte på noen sko som kanskje var noenlunde vanntette. For dager det ikke regner, men likevel er litt vått.

 

HI

Skrevet

Jeg har kjøpt Viking goretex joggesko til gutten vår på snart to. Har ikke fått brukt de enda, men tenkte at det var greit å ha goretex også i joggesko med tanke på det du nevner :)

Skrevet

Hvor mye koster viking goretex joggesko?

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...