Gå til innhold

Blogg om min depresjon og mine opplevelser


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har begynt å skrive ned hva jeg går igjennom, tankene og følelsene mine. Legen min sier det kan gjøre godt, så jeg gir det et forsøk. Kanskje noen vil lese, det ville være en bonus om noen også vil gi tilbakemeldinger.

 

http://altfordeg.blogspot.com/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det hørtes ikke ut som om du har hatt det så lett. Håper du får det lettere fremover! Det er sikkert godt å få skrive fra seg også. En type terapi:) Fortsett med det, enten for deg selv i dagbok eller i en blogg. Lykke til, og gratulerer som mamma:)

Skrevet

Skulle stått: "Det hørtes ut som om du ikke har hatt det så lett."

Skrevet

Lest og vil fortsette og lese det du skriver.

 

Skrevet

Keep up the good work!

Virker som du er en omsorgsfull mamma for datteren din:)

Godt du gikk fra barnefar da, virker ikke som en støttende kjæreste eller god far ut i fra det du skriver.

Skrevet

Huff, det var tøft å lese! Stå på!

Skrevet

Godt skrevet, kjenner meg utrolig mye igjen i det du skriver.

Skrevet

Veldig bra skrevet...klarte ikke stoppe før jeg var gjennom. Sitter med tårer i øynene... Du har virkelig hatt det tøft..håper det vil gå bedre for deg fremover. Jenta di er heldig som har deg:)

Skrevet

Du skriver godt! Og jeg kjenner meg veldig igjen i mye av dette... Vil gjerne fortsette å lese det du skriver :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...